Roll of honour

DE VLAAMS-BRABANT CLASSIC: roll of honour


2020


canceled (corona crisis)


2019


1) DE LIE Arnaud


2018


1) MAAS Edo


2017


1) VAN DEN BOSSCHE Fabian


2016


1) OREEL Lars


2015


1) GHYS Robbe


2014


1) VAN DER MEER


2013


1) VANDENABEELE Emill


2012


1) COOLS Michaël


2011


1) VANDERHAEGEN Ruben


2010


1) VAN MEIRHAEGHE Jef (Individueel Vlaams-Brabant Classic)

1) VAN ROOY Kenneth (Individueel eindklassement Vlaams-Brabants Juniores Interclubweekend)

1) AVIA Cycling Team (Ploegen eindklassement Vlaams-Brabants Juniores Interclubweekend)


2009


1) CRAEGHS Maarten (Individueel Vlaams-Brabant Classic)

1) MARCUS Barry (Individueel eindklassement Vlaams-Brabants Juniores Interclubweekend)

1) AVIA Cycling Team (Ploegen eindklassement Vlaams-Brabants Juniores Interclubweekend)


2008


1) VEREECKEN Nicolas (Individueel Vlaams-Brabant Classic)

1) NIEUWDORP Nick (Individueel eindklassement Vlaams-Brabants Juniores Interclubweekend)

1) THOMPSON Cycling Team (Ploegen eindklassement Vlaams-Brabants Juniores Interclubweekend)


2007


1) DEBUSSCHERE Jens (Kon. Balen BC)

2) VAN DER AERSCHOT Steven (K.W.C. Heist Zuiderkempen)

3) DE BEKKER Maurice (WV Schijndel Nederland)


2006


1) VERBEEK Dieter (Kon. Balen BC)

2) VAN LOOY Roel (K.W.C. Heist Zuiderkempen)

3) TERWEDUWE Kenny (Royal Cureghem Sportief)


2005


1) CLAEYS Dimitri (AVIA Wielerteam Waasland)

2) REWEGHS Tom (Koninklijke Balen Bicycle Club)

3) TIJSSEN Bart (District Zuid-Oost Nederland)


2004


1) BAKELANTS Jan(Kon. Balen BC)

2) VANSPEYBROECK Pieters (AVIA Wielerteam Waasland)

3) DECOUTTERE Jonas (Sportgroep Maes Koksijde)


2003


1) ALLOO Mike (District Zuid-Oost Nederland)

2) BRULEE Kenny (Provinciale Selectie Oost-Vlaanderen)

3) DEVOS Christophe (VICTAULIC Europe)


2002


1) DEKKER Thomas (KNWU Nederlandse Nationale Selectie WK-Zolder)

2) VAN LEIJEN Joost (KNWU Nederlandse Nationale Selectie WK-Zolder)

3) DUYN Huub (KNWU Nederlandse Nationale Selectie WK-Zolder)


2001


1) VAN MOER Wim (Think Media Cycling Team)

2) DE BRAECENIER Senne (Jonge Rakkers Vollezele)

3) DIERICKX Andy (Kortrijkse Groeningespurters)


2000


1) IWENS Koen (Demerspurters Haacht-Betekom)

2) VAN HULLE Tim (Kapelle o/d Bos)

3) VAN KERCKHOVEN Koen (Demerspurters Haacht-Betekom


1999


1) HOVELYNCK Kurt (Kapelle o/d Bos)

2) BARBE Koen (Kapelle o/d Bos)

3) VERSCUREN Filip (Vlaanderen 2002)


1998


1) BAETENS Kim (BBS Cycling Team)

2) VAN GOOLEN Jurgen (GO-Pass SLAGINO)

3) DONKERS Dave (Den Tip Vorselaar)


1997


1) WESTRIK Stijn (Rabobank Nederland)

2) VAN LAER Jens (WPC Kapelle o/d Bos)

3) MUTSAARS Ronald (Rabobank Nederland)